HOME | INSCRIERI UNITATE CAZARE | AJUTOR | CONTACT | DESPRE NOI |

Impresii,pareri,comentarii, review-uri, despre aspect, personal, dotari, servicii, curatenie, confort Hotel Adam si Eva din Belek, Turcia

  SPEAK TO OUR TRAVEL EXPERTS : +4021.319.32.23
Oferta personalizata
Cauta oferte
Nume unitate
Tara
Data plecarii Click pentru a alege data plecarii
Numar stele stele
Tip masa
Tip camera
Pret minim €
Pret maxim €
Nume unitate
Tara
Transport
Data plecarii Click pentru a alege data plecarii
Numar stele stele
Tip masa
Tip camera
Pret minim €
Pret maxim €
Nume
Tara
Transport
Data plecarii Click pentru a alege data plecarii
Pret minim €
Pret maxim €
Curs valutar
02-Noiembrie-2016
Euro = 4.5056 lei
Dolar = 4.0954 lei
Utile si divertisment
Home page Impresii despre Hotel Adam si Eva din Belek,Turcia
Vezi oferte de la unitatea: Hotel Adam si Eva
Pagina:  1 
Un hotel cu un design la moda
"Acest hotel, cu un design la moda, modern, este chiar fantastic. Totul e alb si sunt oglinzi peste tot. Lumini speciale in camere si in hotel. Camerele sunt mari si contin tehnologie de ultima generatie. Piscinele sunt fantastice, un loc chiar relaxant pentru a-ti petrece timpul! Hotelul nu asigura un regim all inclusive, dar regimul “Half Board +” a fost grozav! Mancarea in restaurant, precum si in restaurantele specifice, este foarte buna. Hotelul este curat, deschis recent. Un singur lucru ar fi poate de mentionat pentru cei ce nu iubesc designul futuristic al acestui hotel, nu se aseamana din punct de vedere al designului cu alte hoteluri de 5 stele. Recomand cu caldura acest hotel!"
Tipul calatoriei: distractie
Recomandati unitatea si altor utilizatori ?
Aspect
5 / 5
Curatenie
5/5
Dotari
5/5
Personal
5/5
Confort
5/5
Servicii
4/5
Mancare
5/5
Impresie adaugata de alin la data 28-05-2010
Hotel la moda in Belek
"Adam & Eve este un hotel modern, deschis recent de aceiasi care au deschis modernul hotel Hillside Su din Antalya. Si datorita faptului ca suntem doar un pic trecuti de 30 de ani, sederea la acest hotel ni s-a parut foarte interesanta. Promovat ca fiind “cel mai sexy hotel din lume”, aceasta tema sexy se poate regasi peste tot in hotel. Camerele si de fapt aproape totul e alb, in stil minimalist, si sunt oglinzi peste tot, dar chiar ca peste tot!! Camerele sunt enorme, cu 3 paturi unde sa te relaxezi, un foarte bine aprovizionat maxi bar, o vana de 2 persoane, lumino terapie in camera si un dus urias (ati ghicit, tot pentru 2 persoane). Iar aceasta e camera standard, deoarece am vazut si un apartament, are 6 paturi, sauna si 2 sau 3 bai, care sunt toate uriase!!!! Aproape toate locurile din camera, de la bar si din jurul barului sunt paturi. Coridoarele, in contrast cu restul, sunt negre, cu o lumina difuza, care te poate face sa fii usor dezorientat. Designul hotelului este asemanator cu cel al hotelurilor Ian Schrager din Londra sau cu al hotelurilor Paramount si Sanderson din New York. O alta smecherie e schimbatul luminii in camera dupa dorinta. Barul/atriumul este fabulos, nici nu stiu cum sa-l descriu. Un spatiu urias, ca o catedrala, cu oglinzi peste tot si cu jocuri de lasere si lumini in timpul noptii. Este cel mai impresionant spatiu interior modern pe care l-am vazut vreodata. Afara sunt doua piscine pe 2 nivele (una dintre ele la dimensiuni olimpice) , baruri dragute, camere de 2 persoane cu aer conditionat in caz ca va e cald, plaja frumoasa, 2 tobogane de apa, loc de joaca pentru copii, etc. Exista un restaurant principal care e foarte bun si 6 restaurante specifice, turcesc, japonez, mediteranean, etc. Exista discoteca, sali de jocuri, sali de sport, baruri, hotelul este atat de mare incat este loc pentru orice. Cel mai important aspect de luat in seama la acest hotel este spatiul. Piscina interioara e minunata, exista sauna, sali de tratament, baie turceasca, etc. Exista de asemenea spatii pe care le poti inchiria impreuna cu partenerul pentru o ora sau pentru toata ziua, si unde puteti beneficia de sauna, de o baie turceasca, o baie in vana, TV, paturi relaxante, scaun de masaj , etc, chestiile astea sunt super tari. Acum si partile proaste. Fiindca sunt deschisi de putin timp, seviciul personalului este uneori mai incet, dar oamenii sunt bine intentionati si doresc sa ajute. De asemenea, am avut niste defectiuni tehnice in camera, care au fost rezolvate repede, dar oricum a fost o neplacere. Camerele sunt pline de inalta tehnologie, cu butoane peste tot. Datorita designului lor ciudat, multi oameni pot gasi atmosfera ca fiind rece si butoanele greu de folosit, si datorita faptului ca peste tot sunt oglinzi, trebuie sa fiti constienti ca va veti vedea in permanenta in oglinda, din toate pozitiile. Mie chiar mi-a placut acest hotel, dar daca sunteti un fan al hotelurilor de lux traditionale, nu ar trebui sa veniti aici. Hotelul acesta cred ca ar fi de vizitat si iarna. Foarte multe spatii interioare cu sticla, care iti dau impresia ca te afli afara. Belek a devenit o statiune importanta pentru iubitorii de golf, cu 10 terenuri de golf si cu inca 10 care se vor deschide in curand. Clima este blanda iarna in Antalya, deci aceasta zona este super pentru golf iarna, iar acest hotel ar fi o optiune de cazare. Acest hotel este o binevenita alternativa la numeroasele hoteluri de lux traditionale din zona. In aceasta vacanta, am stat si la hotelul Rixos, foarte diferit de Adam & Eve, un hotel de lux in stil clasic.."
Tipul calatoriei: distractie
Recomandati unitatea si altor utilizatori ?
Aspect
5 / 5
Curatenie
5/5
Dotari
5/5
Personal
5/5
Confort
5/5
Servicii
4/5
Mancare
5/5
Impresie adaugata de koko32 la data 28-05-2010
Pagina:  1 
Calendar evenimente
Iunie 2026
  D L Ma Mi J V S  
  1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30
 
Oferte turistice
Newsletter
Completati numele si adresa de email pentru a primi cele mai bune oferte pe email!
Diverse
Protectia consumatorilor
Parteneriate

HOME | INSCRIERI UNITATE CAZARE | AJUTOR | CONTACT | DESPRE NOI | SUGESTII | CARIERE | PARTENERI |
Copyright Avis Travel 2026